Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak masturbují ženy?

Jak masturbují ženy?

O ženské masturbaci

Jak se ženy samy sexuálně stimulují? Mohou se dráždit různě. Záleží hlavně na tom, zda jsou vaginálně či klitoriálně založené. Větší část žen dosahuje nejlépe orgasmu při přímé či nepřímé stimulaci klitorisu. To žena dělá jedním nebo více prsty. Může také používat nejrůznější sexuální pomůcky. Nejčastěji jde o robertky.

K masturbaci je vhodné přistoupit, pokud žena či dívky ví, že na ní má dostatek času a že nebude nikým rušená. Nejčastějším místem masturbace je postel, ale také sprcha či vana.

Ženský orgasmus představuje náhlé uvolnění napětí, které je provázené nekontrolovatelným spontánním stahováním svalů pánevního dna a okolí. Orgasmus může být u ženy velmi intenzivní. U některých dívek a žen dokonce dochází ke krátké ztrátě vědomí.

Techniky ženské masturbace

 

Ženy mohou volit různé techniky masturbace. Velmi oblíbeným způsobem je válení klitorisu mezi palcem a ukazováčkem. Sama si tak regulujete tlak a rychlost, až dosáhnete takového stavu, který vám je nejpříjemnější.

Oblíbené je také kroužením jedním či dvěma prsty na klitorisu, ale také jeho poklepávání. Techniky můžete různě kombinovat.

A co takhle tekoucí voda? Máte-li koupelnu pro sebe a nebude-li vás nikdo rušit, je to velmi příjemná možnost jak si dopřát orgasmus. Nechte dopadat vodu z vodovodního kohoutku na svou vagínu, která bude příjemně drážděná. Tlak vody můžete postupně přidávat. Velmi šikovným pomocníkem při masturbaci je také masážní sprcha, u které můžete přesně nastavit proud vody.

Některé ženy dokáží dosáhnout orgasmu pouhým svíráním a rozvíráním stehen, při kterém se dráždí klitoris. Sama zjistíte, jaké pohyby a svírání jsou vám nepříjemnější.


TIP : Erotické pomůcky pro muže nové generace Fleshlight. Masturbování pro muže.

Při troše fantazie přijdete i na další techniky masturbace. Hrajte se svým tělem a objevujte, co se vám nejvíce líbí.

Pokud chcete používat při autoerotice robertka či jinou erotickou pomůcku, je dobré mít po ruce i lubrikační gel.


Diskuse (94 komentářů)

Judita, (04. 02. 2015 13:16) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, v kolik letech tak začínají holky masturbovat a jestli začínají v nižším věku holky nebo kluci. Jsem čistě zvědavé, abych to porovnala se svými zkušenostmi. Tak díky za případné odezvy.
Prt, (21. 12. 2017 00:14) Reagovat
ja poprve masturbovala v sedmnacti bylo to s prvnim orgasmem... do te doby jen takove drazdeni
Hanz, (02. 07. 2015 15:38) Reagovat
Tak holky,kdo si chce povídat o tom polštáři můj email J.drahokamy@seznam.cz :P
Hanz, (05. 08. 2015 15:04) Reagovat
Kdo rád masturbuje polštář ať písne J.drahovsky@seznam.cz
Tereza, (01. 09. 2015 18:07) Reagovat
Jednou z nejrajcovnejsich pomucek je jednoznacne sprcha a pokud mozno, s nastavitelnym proudem vody...
blabla, (20. 03. 2016 19:05) Reagovat
ahoj strčila sem si cely prostrednicek a pak i o asi 2cm delší tuzku vivite kam.bylo to davno proto si nepamatuju jestli to bolelo.myslite ze sem ještě panna?prosim reknete sem trochu :-* :oops: :sad: v nervech
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Masturbování
Kontakty