Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak masturbují ženy?

Jak masturbují ženy?

O ženské masturbaci

Jak se ženy samy sexuálně stimulují? Mohou se dráždit různě. Záleží hlavně na tom, zda jsou vaginálně či klitoriálně založené. Větší část žen dosahuje nejlépe orgasmu při přímé či nepřímé stimulaci klitorisu. To žena dělá jedním nebo více prsty. Může také používat nejrůznější sexuální pomůcky. Nejčastěji jde o robertky.

K masturbaci je vhodné přistoupit, pokud žena či dívky ví, že na ní má dostatek času a že nebude nikým rušená. Nejčastějším místem masturbace je postel, ale také sprcha či vana.

Ženský orgasmus představuje náhlé uvolnění napětí, které je provázené nekontrolovatelným spontánním stahováním svalů pánevního dna a okolí. Orgasmus může být u ženy velmi intenzivní. U některých dívek a žen dokonce dochází ke krátké ztrátě vědomí.

Techniky ženské masturbace

 

Ženy mohou volit různé techniky masturbace. Velmi oblíbeným způsobem je válení klitorisu mezi palcem a ukazováčkem. Sama si tak regulujete tlak a rychlost, až dosáhnete takového stavu, který vám je nejpříjemnější.

Oblíbené je také kroužením jedním či dvěma prsty na klitorisu, ale také jeho poklepávání. Techniky můžete různě kombinovat.

A co takhle tekoucí voda? Máte-li koupelnu pro sebe a nebude-li vás nikdo rušit, je to velmi příjemná možnost jak si dopřát orgasmus. Nechte dopadat vodu z vodovodního kohoutku na svou vagínu, která bude příjemně drážděná. Tlak vody můžete postupně přidávat. Velmi šikovným pomocníkem při masturbaci je také masážní sprcha, u které můžete přesně nastavit proud vody.

Některé ženy dokáží dosáhnout orgasmu pouhým svíráním a rozvíráním stehen, při kterém se dráždí klitoris. Sama zjistíte, jaké pohyby a svírání jsou vám nepříjemnější.


TIP : Erotické pomůcky pro muže nové generace Fleshlight. Masturbování pro muže.

Při troše fantazie přijdete i na další techniky masturbace. Hrajte se svým tělem a objevujte, co se vám nejvíce líbí.

Pokud chcete používat při autoerotice robertka či jinou erotickou pomůcku, je dobré mít po ruce i lubrikační gel.


Diskuse (94 komentářů)

Mario, (05. 01. 2014 13:06) Reagovat
Ahooj. Nechci se vám sem míchat, ale chtěl bych přidat něco málo i já o masturbaci přítelkyně. Většinou jí pomáhám. Chce to tak, má to ráda. Uděláme si čas, pohodu. Líbání, sání bradavek, prstíky na poštěváčku. Hraje si s bradavkami a ji začnu jemně sát, líbat a lízat poštěváček. Nespěchám, netlačím. Lehounce dráždím, občas vsunu prstík, třeba dvacet minut. Co to s ní potom dělá.....Přeji vám podobné zážitky. Pokud potřebujete, rád vám poradím. Páááááá :-)
mia, (28. 03. 2014 14:59) Reagovat
Masturbace s polštářem,je moc příjemná,už v dětství jsem zkoušela a to jsem o tom nic nevěděla.Joo co se člověk v mládí naučí...-)) a trénovat,zkoušet něco nového je stále co potřeba, Neznám milování bez orgasmu a kdybych chlapa neměla,sama si poradím,už o tom mnohé vím.-)
Radka, (08. 04. 2014 10:53) Reagovat
Polštář jsem také nezkoušela a nevím, jestli ještě někdy vyzkouším. Teď už experimentuju míň, ale je fakt, že dosáhnout orgasmu sama nemám taky nejmenší problém. Spíš dosáhnu sama orgasmu než při sexu. Je to normální?
Nicole, (01. 07. 2014 15:36) Reagovat
Ahoj hrozně ráda masturbuju :DD dělám to rukou a dnes to dělám po 10 je to božské a stále me to neomrzelo :D :P :P :P :P
Radka, (11. 07. 2014 17:15) Reagovat
Hm...tak to asi neděláš nic jiného. To by mě už nebavilo. Já mám nejradši, když si to udělám jednou denně, protože to jde alespoň hned. Podruhý to ještě jde, někdy i potřetí, ale když si to dělám víckrát, tak už mě to nejde a je to frustrující.
Alex, (06. 08. 2014 09:44) Reagovat
Moje přítelkyně mě tvrdí, že nikdy nemasturbovala. Myslíte, že to může být pravda? Tak nějak jsem si myslel, že minimálně v pubertě si to dělá každý - kluk i holka. Přijde mi to naprosto samozřejmé, že dřív nebo později k tomu dospěje. Nebo je někdo, kdo fakt upřímně může říct, že si to nikdy nedělal?
Ado, (02. 03. 2015 19:35) Reagovat
Moja partnerkami povedala že nemasturbovala,Verím jej že vravela pravdu.pravdepodobne preto,lebo trvalo dlho kým sa mi podarilo ju presvedčiť že na masturbovaní nie je nič zlé.Je to už päť rokov čo mastubujeme spolu,nerobí nám problém pred sebou masturbovať,niekedy to máme ako predohru inokedy ako súčasť milovania,niekedy ako samotné milovanie.Zapáčilo sa jej masturbovať,niekedy povie.nemám chuť na klasiku,ale ak chceš môžeme sa urobiť každý sám ale spolu,budeme sa pri tom len pozorovať,žiadné dotyky,vtedy sa nám to páči najviac.
natálka:3, (03. 01. 2015 16:25) Reagovat
všechno mě czrušuje a pořád masturbuji , ale ještě nikdy sem nedosáhla orgasmu , co s tím ? :eek:
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Masturbování
Kontakty