Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak masturbují ženy?

Jak masturbují ženy?

O ženské masturbaci

Jak se ženy samy sexuálně stimulují? Mohou se dráždit různě. Záleží hlavně na tom, zda jsou vaginálně či klitoriálně založené. Větší část žen dosahuje nejlépe orgasmu při přímé či nepřímé stimulaci klitorisu. To žena dělá jedním nebo více prsty. Může také používat nejrůznější sexuální pomůcky. Nejčastěji jde o robertky.

K masturbaci je vhodné přistoupit, pokud žena či dívky ví, že na ní má dostatek času a že nebude nikým rušená. Nejčastějším místem masturbace je postel, ale také sprcha či vana.

Ženský orgasmus představuje náhlé uvolnění napětí, které je provázené nekontrolovatelným spontánním stahováním svalů pánevního dna a okolí. Orgasmus může být u ženy velmi intenzivní. U některých dívek a žen dokonce dochází ke krátké ztrátě vědomí.

Techniky ženské masturbace

 

Ženy mohou volit různé techniky masturbace. Velmi oblíbeným způsobem je válení klitorisu mezi palcem a ukazováčkem. Sama si tak regulujete tlak a rychlost, až dosáhnete takového stavu, který vám je nejpříjemnější.

Oblíbené je také kroužením jedním či dvěma prsty na klitorisu, ale také jeho poklepávání. Techniky můžete různě kombinovat.

A co takhle tekoucí voda? Máte-li koupelnu pro sebe a nebude-li vás nikdo rušit, je to velmi příjemná možnost jak si dopřát orgasmus. Nechte dopadat vodu z vodovodního kohoutku na svou vagínu, která bude příjemně drážděná. Tlak vody můžete postupně přidávat. Velmi šikovným pomocníkem při masturbaci je také masážní sprcha, u které můžete přesně nastavit proud vody.

Některé ženy dokáží dosáhnout orgasmu pouhým svíráním a rozvíráním stehen, při kterém se dráždí klitoris. Sama zjistíte, jaké pohyby a svírání jsou vám nepříjemnější.


TIP : Erotické pomůcky pro muže nové generace Fleshlight. Masturbování pro muže.

Při troše fantazie přijdete i na další techniky masturbace. Hrajte se svým tělem a objevujte, co se vám nejvíce líbí.

Pokud chcete používat při autoerotice robertka či jinou erotickou pomůcku, je dobré mít po ruce i lubrikační gel.


Diskuse (94 komentářů)

lolka, (17. 08. 2012 20:47) Reagovat
Ahoj dnes jsem to dělala dokonce třikrát :oops: :-) bylo to fajn.... Holky taky u toho máte tak úžasné orgasmy...? :P Já vždycky... :D Tak přeji krásné požitky ;-)
Hanka, (19. 08. 2012 18:55) Reagovat
:o Ahoj já masturbuju jenom o víkendu a normálně a dneska jsem si to strčila do análu a bylo tam něco špičatýho na konci nevíte co to je?? :o
miader, (18. 10. 2012 13:33) Reagovat
ahoj, ktera holcina popise o masturbaci? Miader@email.cz
Nicole, (01. 07. 2014 15:34) Reagovat
[quote name="miader"]ahoj, ktera holcina popise o masturbaci? Miader@email.cz[/quote]žádna
miader, (18. 10. 2012 13:33) Reagovat
ahoj, ktera holcina popise o masturbaci? Miader@email.cz
miader, (12. 11. 2012 19:26) Reagovat
ahoj, má některá zkušenost s masturbací na netradičních místech např. zaměstnání, auto apod? Nebo to děláte jen doma? Popište zkušenosti. Miader@email.cz
Nový příspěvek
Copyright 2006–2022 © Masturbování
Kontakty