Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Mužská masturbace s erotickými pomůckami

Mužská masturbace s erotickými pomůckami

Obecně se soudí, že ženy používají častěji sexuální pomůcky při masturbaci než muži. Na druhou stranu zájem o ně postupně stoupá, což je dáno snadnější přístupností, ale také zvyšující se kvalitou materiálu, ze kterých jsou pomůcky pro mužskou masturbaci vyrobené.


 

Různé erotické pomůcky

A po jakých erotických pomůckách sahají muži, když se rozhodnou pomoci si při masturbaci? Hitem poslední doby jsou Fleshlight(umělé vagíny). Na trhu jich stále přibývá a výrazně se zlepšuje jejich kvalita.

Dnešní umělé vagíny jsou vyrobené z materiálů, které velmi dobře imitují lidskou kůži, jsou jemné a dokáží udržet lidskou teplotu. Stačí je před použitím namočit do teplé vody. Fleshlight udrží teplo po dlouhou dobu. Kvalitní (a samozřejmě dražší) umělé vagíny při masturbaci velmi připomínají skutečný vaginální styk. Některé Fleshlight jsou dokonce také realisticky ztvárněné. Koupit si ji můžete s malými a velkými stydkými pysky, ale i s panenskou blánou. Některé modely dokonce mají věrně napodobovat vagínu známých celebrit. Zkrátka rozhodnete-li se pro umělou vagínu, užijete si.

A co když máte raději anální či orální styk? Nevadí. Na trhu jsou i další masturbátory. Nejčastěji jsou jimi umělé anály či umělá ústa. Jejich sevření je tak pevné, že skutečně tento druh styku simulují.

Proč jen umělou vagínu, když můžete mít celou nafukovací pannu? Pokud se vám vybaví klasická „Anča“ ze starých filmů, která se dávala mužům spíše z recese, zapomeňte na ní. Dnešní umělé panny jsou dokonale propracované, často mají reálný obličej a obsahují obleček. Jejích škála je opět velká. Jistě si vyberete takovou krasavice, se kterou si budete užívat nejraději, ať už jde o policistku, vojandu atd.

I muži si mohou zpestřit onanii nejrůznějšími erotickými pomůckami. Jejich kvalita je čím dál lepší a některé umělé vagíny skutečně věrně simulují pohlavní styk.


Diskuse (12 komentářů)

johny, (18. 12. 2010 10:22) Reagovat
no to vypada zajimave, ale asi zena je zena :-)
PAVEL, (25. 05. 2012 06:55) Reagovat
Ale když žena zrovna není doma, nebo člověk tráví večery sám doma...
IVETA, (29. 05. 2012 05:04) Reagovat
V posledních třech letech masturbuju pouze s použitím různých erotických pomůcek. Už si to bez nic ani nedokážu představit. Hodně je používáme i v rámci předehry, popřípadě samotného sexu a je to fajn.
Tom, (26. 09. 2012 10:32) Reagovat
Já co bydlím s partnerkou už tak často nemasturbuju, ale kdybych ještě bydlel sám a masturboval bych častěji, určitě bych si nějakou tu hračičku pořídil.
Vojtěch, (18. 10. 2012 10:02) Reagovat
Prej jsou i vibrátory pro muže??? To mě docela překvapilo. Nevíte někdo, jak se používají? Nějak si to nedokážu představit. To je jako pro gaye, nebo jak to je. Díky za objasnění.
Matěj, (30. 11. 2012 18:15) Reagovat
Asi máš na mysli strojky na masáž prostaty. Není to pro gaye, tedy pro ně taky, ale nejen pro ně. Ono to sice odrazuje mnohé chlapy tím, že se to strká do zadku, ale touhle cestou se nejlépe dosáhne na prostatu. Masáž prostaty jsem prožil jednou - dělal jsem si to prsty a byl to zvláštní zážitek, docela intenzivní, ale se strojky na masáž nemám zkušenost.
Milan, (26. 03. 2013 10:51) Reagovat
Já sám si myslím, že na masáži prostaty nic špatného není, ale chápu, že ještě hodně lidí má předsudky...Přeci jen osvěta v tomhle směru u nás není zas tak dlouho...
Jan, (31. 05. 2013 08:19) Reagovat
Tak možná se to časem dostane lidem více do podvědomí. Masáž prostaty je dobrou prevencí její onemocnění, takže to není jen kvůli uspokojení.
fred, (06. 08. 2013 19:39) Reagovat
dobry je kdyz te holka kouri a jeste lepsi je kdyz te kouri a strka ti do analu kulicky to se pak kluk teprve poradne udela :lol: :-) :roll:
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masturbování
Kontakty