Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Mužská masturbace s erotickými pomůckami

Mužská masturbace s erotickými pomůckami

Obecně se soudí, že ženy používají častěji sexuální pomůcky při masturbaci než muži. Na druhou stranu zájem o ně postupně stoupá, což je dáno snadnější přístupností, ale také zvyšující se kvalitou materiálu, ze kterých jsou pomůcky pro mužskou masturbaci vyrobené.


 

Různé erotické pomůcky

A po jakých erotických pomůckách sahají muži, když se rozhodnou pomoci si při masturbaci? Hitem poslední doby jsou Fleshlight(umělé vagíny). Na trhu jich stále přibývá a výrazně se zlepšuje jejich kvalita.

Dnešní umělé vagíny jsou vyrobené z materiálů, které velmi dobře imitují lidskou kůži, jsou jemné a dokáží udržet lidskou teplotu. Stačí je před použitím namočit do teplé vody. Fleshlight udrží teplo po dlouhou dobu. Kvalitní (a samozřejmě dražší) umělé vagíny při masturbaci velmi připomínají skutečný vaginální styk. Některé Fleshlight jsou dokonce také realisticky ztvárněné. Koupit si ji můžete s malými a velkými stydkými pysky, ale i s panenskou blánou. Některé modely dokonce mají věrně napodobovat vagínu známých celebrit. Zkrátka rozhodnete-li se pro umělou vagínu, užijete si.

A co když máte raději anální či orální styk? Nevadí. Na trhu jsou i další masturbátory. Nejčastěji jsou jimi umělé anály či umělá ústa. Jejich sevření je tak pevné, že skutečně tento druh styku simulují.

Proč jen umělou vagínu, když můžete mít celou nafukovací pannu? Pokud se vám vybaví klasická „Anča“ ze starých filmů, která se dávala mužům spíše z recese, zapomeňte na ní. Dnešní umělé panny jsou dokonale propracované, často mají reálný obličej a obsahují obleček. Jejích škála je opět velká. Jistě si vyberete takovou krasavice, se kterou si budete užívat nejraději, ať už jde o policistku, vojandu atd.

I muži si mohou zpestřit onanii nejrůznějšími erotickými pomůckami. Jejich kvalita je čím dál lepší a některé umělé vagíny skutečně věrně simulují pohlavní styk.


Diskuse (12 komentářů)

David, (15. 11. 2013 07:41) Reagovat
Nevidím na tom nic špatného. Také jsem si pořídil umělou vagínu na www.erotika-4u.cz a pro občasné spestření je to super ;) Reál je reál, ale nikdy není psané, že to můžete použít i pro hrátky ve dvou ;)
Mirosla, (27. 11. 2014 10:16) Reagovat
Já si také pořídil tuto úžasnou pomůcku od http://osobnivagina.cz/ se kterou jsem naprosto spokojený. Má chuť když mám já a to bez výmluv :D :lol:
Erik, (04. 05. 2016 07:54) Reagovat
Já tedy masturbuju bez erotických pomůcek...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Masturbování
Kontakty