Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masturbace u mužů

Masturbace u mužů

Mužská a ženská onanie se v mnohém liší a jinak je prožíván i orgasmus. Pojďme si nyní přiblížit mužskou masturbaci.

Mužská autoerotika

Muži začínají onanovat někdy na začátku puberty a většinou se k této činnosti dostanou náhodou. Třou svůj penis při koupeli, utírání se atd. a nejednou zjistí, že tyto pohyby jsou jim velmi příjemné. Proto v nich pokračují až do té doby, než dosáhnou orgasmu, který je může zaskočit. I když v dnešní době sexuální osvěty už tomu nebývá tak často.

Masturbace začíná erekcí, což znamená, že se penis naplní krví a stává se tak větším a pevnějším. Zdravý jedinec s erekcí problémy nemá a dosáhne ji velmi snadno. Tak snadno, až je to někdy nevhodné, např. na koupališti atd. S přibývajícím věkem se mohou vyskytovat problémy s erekcí.

 

Techniky při mužské masturbaci

Jak muži masturbují? Technik je více. Nejčastější technika je vleže na zádech. Muž tře svůj úd jednou či oběma rukama. Podstatnou nevýhodou oproti ženské masturbaci je, že končí ejakulací, po které je třeba ejakulát utřít. Proto je dobré u sebe mít papírové kapesníky.

Jiná technika mužské masturbace je vleže na břichu. Dochází při ní ke tření penisu o postel.

Existují však i další techniky mužské masturbace. Záleží na fantazii muže, ale mnohé lze vyčíst z různých zdrojů.

Jedna z dalších technik představuje tření špičkou žalud o dlaň druhé ruky. Někdy se místo dlaně používá lubrikant. U některých jedinců je také oblíbená technika, při které sevřete pěst a přiložíte ji před žalud. Poté protlačíte penis skrz pěst a takto se dále proniká. Vzrušivé je rovněž protahovat penis mezi prostředníček a prsteníček ruky.

Lepší autostimulace dosáhnete v koupelně, která je zaplněná párou. Dráždění bude ještě intenzivnější.

Zvláště u některých masturbačních technik se doporučuje používat lubrikanty.


Diskuse (30 komentářů)

v, (09. 07. 2013 22:47) Reagovat
Co když ne mám penis ani vgínu? :B-)
m, (07. 11. 2013 17:25) Reagovat
Masturbuju jen ve vane tam je to nejlepsi
Denis, (04. 12. 2013 12:22) Reagovat
Hm, tak o o masturbaci ve vaně jsem připravenej. My máme doma sprchový kout.:)
VíT, (21. 01. 2014 10:35) Reagovat
Tak i ve sprchovém koutě si člověk může užít - třeba zase jinak. I když co jsem tak slyšel, tak hrátky se sprchou jsou spíš oblíbený u holek. vyptával jsem se na to svý holky, ale nechtěla mi nic říct, ale někde jsem četl, že se udělají třeba sprchou.
Verča, (07. 11. 2015 09:24) Reagovat
Také jsem o tom četla, ale nikdy jsem to nezkoušela, tak nevím...Ani mě to popravdě neláká. Jsou lepší způsoby, jak se udělat.:)
Petra, (07. 02. 2016 10:37) Reagovat
Já to zkoušela, ale nějak to nefungovalo, ne že by to bylo úplně nepříjemný, ale že bych se z toho udělala to fakt ne. Akorát bych zvýšila účet za vodu a nic z toho. Mám své jiné oblíbené způsoby. Asi si každý musí najít ty své.
XXX, (06. 01. 2014 13:42) Reagovat
Hm dobrá inspirace
moni, (07. 04. 2016 15:00) Reagovat
Jen jsem se chtěla zeptat, jestli je normální, aby dospělej chlap, kterýmu je 22 let masturboval několikrát denně. Chápala bych sem tam, ale několikrát denně každý den...To je trochu moc na někoho, kdo má přítelkyni.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Masturbování
Kontakty