Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masturbace u mužů

Masturbace u mužů

Mužská a ženská onanie se v mnohém liší a jinak je prožíván i orgasmus. Pojďme si nyní přiblížit mužskou masturbaci.

Mužská autoerotika

Muži začínají onanovat někdy na začátku puberty a většinou se k této činnosti dostanou náhodou. Třou svůj penis při koupeli, utírání se atd. a nejednou zjistí, že tyto pohyby jsou jim velmi příjemné. Proto v nich pokračují až do té doby, než dosáhnou orgasmu, který je může zaskočit. I když v dnešní době sexuální osvěty už tomu nebývá tak často.

Masturbace začíná erekcí, což znamená, že se penis naplní krví a stává se tak větším a pevnějším. Zdravý jedinec s erekcí problémy nemá a dosáhne ji velmi snadno. Tak snadno, až je to někdy nevhodné, např. na koupališti atd. S přibývajícím věkem se mohou vyskytovat problémy s erekcí.

 

Techniky při mužské masturbaci

Jak muži masturbují? Technik je více. Nejčastější technika je vleže na zádech. Muž tře svůj úd jednou či oběma rukama. Podstatnou nevýhodou oproti ženské masturbaci je, že končí ejakulací, po které je třeba ejakulát utřít. Proto je dobré u sebe mít papírové kapesníky.

Jiná technika mužské masturbace je vleže na břichu. Dochází při ní ke tření penisu o postel.

Existují však i další techniky mužské masturbace. Záleží na fantazii muže, ale mnohé lze vyčíst z různých zdrojů.

Jedna z dalších technik představuje tření špičkou žalud o dlaň druhé ruky. Někdy se místo dlaně používá lubrikant. U některých jedinců je také oblíbená technika, při které sevřete pěst a přiložíte ji před žalud. Poté protlačíte penis skrz pěst a takto se dále proniká. Vzrušivé je rovněž protahovat penis mezi prostředníček a prsteníček ruky.

Lepší autostimulace dosáhnete v koupelně, která je zaplněná párou. Dráždění bude ještě intenzivnější.

Zvláště u některých masturbačních technik se doporučuje používat lubrikanty.


Diskuse (30 komentářů)

lol..., (27. 07. 2012 00:21) Reagovat
xD #k pro tvuj vek to jeste asi bude normalni kdyz se ti asi jest netvori ejakulat xD ... xD ja osobne sem zacal. Taky myslim v deviti ? :D blbost na zacatku puberty xD ...
Mít, (12. 08. 2012 01:31) Reagovat
Ahoj mám takový problém mám předkožku prirostlou k vnitrku a nejde mi tedy uplne ohrnout. Jak to můžu odstranit bez obřízky? Mám strach že by to hrozně bolelo a taky kdyz si sáhnu na vnitrek tak to hrozne bolí. A i kdyz masturbuji tak to trochu obcas bolí :oops:
šukalík, (12. 11. 2012 12:08) Reagovat
když si nemeješ péro vole :D a pod kůží a na žaludu se ti udělal sejra tak se nediv že se ti to přilepilo :D ...
gustav, (23. 12. 2012 12:30) Reagovat
Tak já myslím, že v téhle fázi už je to na obřízku. Takhle amatérsky ti nikdo radu nedá, jestli se s tím dá dělat něco jiného. Holt se budeš muset vypravit k doktoru. asi se ti moc nechce, ale nedá se nic dělat. Budeš alespoň vědět, na čem jsi.
...p..., (11. 01. 2013 13:52) Reagovat
Nic lepšího neznám 8) 8)
anonym, (17. 02. 2013 15:27) Reagovat
Chtěl bych vědět, jestli je špatně, že při masturbaci a potom při orgasmu nikdy neejakuluji. je to zvláštní. Děkuju za radu předem ;)
standa, (22. 04. 2013 18:28) Reagovat
tak si zajdi před tím na záchod a vychčij se
M., (24. 05. 2013 20:19) Reagovat
A to pomůže? to úplně nechápu...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © Masturbování
Kontakty