Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak je to s masturbací ve vztahu?

Jak je to s masturbací ve vztahu?

Je masturbace jen pro „singl“ jedince?

 

O masturbaci se většinou mluví v souvislosti s mladými jedinci, kteří ještě nezapočali svůj sexuální život, nebo s těmi, kteří nemají partnera a tím pádem ani sex.

Ovšem není tomu tak. Lidé mají potřebu masturbovat, i když jsou ve vztahu. Možná ne zpočátku, kdy je vztah intenzivní a pár se oddává sexu i několikrát denně, ale později, když už není sex tak častý si muži i ženy hledají nové zalíbení v onanii.

Proč tomu tak je? Je to jednoduché. Partneři spolu nejsou vž

dy, když přijdou sexuální choutky, a když ano, tak zrovna nemusí mít náladu, nebo třeba nemá dotyčný či dotyčná potřebu přímo sexu. Důvody mohou být různé, ale určitě není na místě si myslet, že toho druhého sex s námi nebaví, nebo že nás masturbací podvádí. Je to přirozená věc a i zadaní to „dělají“ poměrně často.

Náš TIP : přípravky pro předčasnou ejakulaci pro muže - spreje, gely, masti, kroužky.

 

 

Masturbace před partnerem či partnerkou

Ve vztahu však nemusí probíhat masturbace jen „tajně“ či bez přítomnosti toho druhého. Onanie se dá zapojit do sexuálních hrátek. Druhý partner tak uvidí, co dotyčného či dotyčnou vzrušuje a navíc pro mnoho lidí je pohled na partnera či partnerku dělající si dobře velmi stimulující.

I když neplatí to všeobecně. Jsou jedinci, kteří se necítí při masturbaci toho druhého příliš dobře. Je jim při masturbaci svého miláčka trapně a mají pocit vlastní neschopnosti, když jeho protějšek před nimi onanuje u sledování erotických filmů místo toho, aby se nechal uspokojovat jím. Tyto pocity častěji provází ženy než muže.

Dalšími negativními pocity narušující společnou masturbaci může být stud, i když už v sobě nenosíme jako naši předci pocit, že masturbace je špatná, přeci jen se můžeme před svým partnerem či partnerkou stydět a necítit se u „toho“ dobře.


Diskuse (46 komentářů)

Leona, (03. 02. 2012 23:04) Reagovat
příjemné jsem úplně vzrušená vrrr ;-)
Erik, (11. 03. 2013 16:55) Reagovat
Má přítelkyně mě kvůli tomu že masturbuju nazývá ůchylem a podobně...a máme kvuli tomu velké problémy ve vstahu..ale ja na tom nevidím nic úchylného přijde mi to normálni prostě to někdy potřebu i sam..baví mě to a má to rád nechci se toho vzdát ale jí taky ne jsme spolu zž dlouho a promluvit si s ní o tom nedá..že by jsme alespon najakou alternativu zkusili je kvuli tomu úplně nepříčetná
Klára, (20. 03. 2013 09:10) Reagovat
A ona si to nedělá? Nevím, je to názor tak z doby před 50 lety. Myslela jsem si, že dnes už každý ví, že na masturbaci není nic špatného.
erik, (24. 03. 2013 13:45) Reagovat
Ona si to právě vůbec nedělá...rád bych se o tom s ní bavil jak si to dělám já a ona...bere to tak jako kdybych ji podváděl nebo co..kdyby každá byla rozumná v tomhle, tak jako vy holky..nnadělám asi nic když s ní chci být...
Zdenka, (10. 04. 2013 06:29) Reagovat
To je zvláštní...Já myslela, že si to dělá snad každý. Já sama nevím kdy a jak to u mě začalo, ale tak najednou člověk má potřebu...Je to zvláštní, že ještě někdo je takhle puritánskej.
erik, (22. 04. 2013 13:22) Reagovat
Ahoj holky, našla by se nějaká na povídání přes skype. Na jakékoliv téma ( o životě, starostech, o sexu, zkrátka se vypavídat) popř. napiš sem a domluvíme se
louli, (14. 05. 2013 09:45) Reagovat
kluci a přijde vám normálni masturboat, třeba i když jste den před tim zažili tři neskutečne sexíky a pak ještě oralek na dobou noc?
Láďa, (21. 05. 2013 05:04) Reagovat
Určitě - jsou období, kdy je chlap (nejen on) při chuti na sex pořád. Není nad to si toto období pořádně vychutnat.
Milan, (04. 07. 2013 06:23) Reagovat
Tak tak...Vychutnejte si to plnými doušky. Já jsem ve fázi, kdy se vracím unavenej z práce a jsem zavalenej starostmi, že jsem rád, že se mi postaví.
Aleš, (07. 08. 2013 03:43) Reagovat
Také chodím z práce docela unavenej, ale sex mě spolehlivě vzpruží a odreaguje, tak snad ho také postupem času nezačneme odbourávat, i když je to ve vztahu asi normální.
Evina, (01. 10. 2014 08:06) Reagovat
Tak to bych také chtěla, aby mě sex po práci vzpružil, ale také v poslední době chodím z práce dost unavená,a to mám ještě hodně povinností kolem. Nikdy bych si nemyslela, že budou dny, že na sex prostě není nálada, a to ještě ani nemáme děti...
Daniel, (01. 12. 2014 05:33) Reagovat
I takový pracovní týdny mám. Někdy je to hodně náročný, zvlášť když má člověk namáhavou práci. V poslední dobou s partnerkou taky míň souložíme v týdnu, ale zato to doháníme o víkendech.
JULO, (17. 03. 2014 11:52) Reagovat
Nič vymimočne,z manželkou sme si obľubili onanovať pre sebou pred milovanim,pri milovani,počas milovania,po milovani alebo ak mame chuť len tak pozerať jeden na druheho ako sa dokaže sam urobiť a vie si to čo najviac vychutnať.Nemame pred sebou zabranu urobiť si dobre.Pohľad na onanovanie partnera nas vzrušuje nevidime na tom nič zle.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Masturbování
Kontakty