Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak je to s masturbací ve vztahu?

Jak je to s masturbací ve vztahu?

Je masturbace jen pro „singl“ jedince?

 

O masturbaci se většinou mluví v souvislosti s mladými jedinci, kteří ještě nezapočali svůj sexuální život, nebo s těmi, kteří nemají partnera a tím pádem ani sex.

Ovšem není tomu tak. Lidé mají potřebu masturbovat, i když jsou ve vztahu. Možná ne zpočátku, kdy je vztah intenzivní a pár se oddává sexu i několikrát denně, ale později, když už není sex tak častý si muži i ženy hledají nové zalíbení v onanii.

Proč tomu tak je? Je to jednoduché. Partneři spolu nejsou vž

dy, když přijdou sexuální choutky, a když ano, tak zrovna nemusí mít náladu, nebo třeba nemá dotyčný či dotyčná potřebu přímo sexu. Důvody mohou být různé, ale určitě není na místě si myslet, že toho druhého sex s námi nebaví, nebo že nás masturbací podvádí. Je to přirozená věc a i zadaní to „dělají“ poměrně často.

Náš TIP : přípravky pro předčasnou ejakulaci pro muže - spreje, gely, masti, kroužky.

 

 

Masturbace před partnerem či partnerkou

Ve vztahu však nemusí probíhat masturbace jen „tajně“ či bez přítomnosti toho druhého. Onanie se dá zapojit do sexuálních hrátek. Druhý partner tak uvidí, co dotyčného či dotyčnou vzrušuje a navíc pro mnoho lidí je pohled na partnera či partnerku dělající si dobře velmi stimulující.

I když neplatí to všeobecně. Jsou jedinci, kteří se necítí při masturbaci toho druhého příliš dobře. Je jim při masturbaci svého miláčka trapně a mají pocit vlastní neschopnosti, když jeho protějšek před nimi onanuje u sledování erotických filmů místo toho, aby se nechal uspokojovat jím. Tyto pocity častěji provází ženy než muže.

Dalšími negativními pocity narušující společnou masturbaci může být stud, i když už v sobě nenosíme jako naši předci pocit, že masturbace je špatná, přeci jen se můžeme před svým partnerem či partnerkou stydět a necítit se u „toho“ dobře.


Diskuse (46 komentářů)

marek, (17. 05. 2013 10:48) Reagovat
louli...zcela normální
sexousek, (24. 06. 2013 12:25) Reagovat
Ahoj aniz bych tod delal cci skusit i sex po skype :PMuj skype je: gogo.maniakJestli by naka mnela zajem ukazu ji masturbaci a muzem i vymnenit fotecky ;)
Verulka, (19. 05. 2015 16:19) Reagovat
Nu, tak to si najdi nějakou erotickou seznamku. Tady se jen diskutuje...Stejně nechápu, jak někdo může dát erotické fotky cizímu člověku. Docela nebezpečné.
Erika, (09. 06. 2015 13:21) Reagovat
Jj, pak se člověk nemůže divit, že vznikne kyberšikana. Někdy tomu ty lidi nahrávají, i když kdo v mládí nebyl naivní...Nejlepší si užívat po netu anonymně bez fotek a videí. Kolikrát si na chatech stačí jen psát a je to super. když chce někdo víc, tak si holt musí uvědomit, že bez rizika to nejde.
Klaris, (30. 12. 2015 09:59) Reagovat
Tak já si uvědomuju, že i ve vztahu je prostor pro masturbaci. Také si to občas dělám a partner určitě taky, ale nemáme potřebu o tom spolu mluvit. I když jsme partneři, pořád můžeme mít nějaké své soukromí, do kterého tomu druhému nic není.
vERČA, (06. 06. 2016 15:43) Reagovat
Tak mi se o tom i bavíme...Máme super vztah a můžeme se bavit o všem a zrovna tohle téma je důležité, abych věděla, co miláčkovi dělá dobře.
Josef, (28. 01. 2017 10:02) Reagovat
Ahoj mám to moc rád,najde se tu žena,dívka co by občas chtěla se mnou na webové masturbovat? Díky mám vás rád,ženy,dívky co to tady děláte ahoj
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Masturbování
Kontakty