Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Pomůcky pro masturbaci žen

Pomůcky pro masturbaci žen

Dívky a ženy mohou masturbovat různě. Některým k tomu stačí vlastní prstíky a erotické představy, mnohé však sahají po různých erotických pomůckách.


 

Pomocníci při masturbaci

Pokud se rozhodnete ve vašich soukromých chvilkách určených masturbaci využít některé erotické pomůcky, zjistíte, že výběr máte velký. Trh je přímo přesycen nejrůznějšími hračkami.

Tou nejklasičtější erotickou pomůckou pro ženy je vibrátor. Existují různé druhy vibrátorů, které můžeme dělit podle velikosti, ale také podle materiálů - gelové, skleněné, plastové, kovové. K těm luxusnějším pak patří robertky imitující lidskou kůži. Jsou měkké, ohebné, mají jemný povrch a na omak jsou teplé.

Představujete si vibrátor klasicky ve tvaru mužského penisu? Ano, takových vibrátorů je hodně, ovšem nejsou jediným druhem. Můžete se setkat i s jinými vibrátory ve tvaru vajíček, motýlku atd. Zatímco ty, které mají „klasický“ tvar, jsou určené primárně k dráždění pochvy a vyhovují vaginálním ženám, druhý typ je pro klitoriální dráždění.

Máte ráda anální hrátky a nechcete se jich vzdát ani při sebeuspokojování? I pomůcek pro tyto aktivity je na trhu mnoho. Patří sem různé anální kuličky, anální kolíky, anální vibrátory, anální prstíky atd.

A už jste zkoušela Venušiny kuličky? Jde o erotickou pomůcku, která představuje dvě kuličky mající velikosti o průměru 2,5 - 3,5 cm. V každé je dutinka, ve které je vložená ještě menší kuličky z těžšího materiálu. Tyto kuličky si zavedete do vagíny a pak už stačí jen se pohybovat, poskakovat či jen chodit po bytě a příjemné pocity se dostaví samy.

A jak jste na tom vy? Používáte při masturbaci nějaké pomůcky? Pokud ne, zkuste se rozhlédnout po erotických obchodech (kamenných i těch virtuálních) a budete se divit, co všechno vám může zpříjemnit vaše erotické chvilky.


Diskuse (11 komentářů)

DENISA, (29. 08. 2011 06:46) Reagovat
Já jsem klitoriálně zaměřená, tak jsem si vždycky říkala, že vibrouška nepotřebuju, ale je fakt, že jsem měla minimální přehled o sexuálních pomůckách. Nedávno jsem četla o speciálních erotických pomůckách na dráždění klitorisu a od té doby mě to láká. Asi tak něco vyzkouším.:)
Sandy, (17. 06. 2013 06:25) Reagovat
Já se třeba udělám také jen při dráždění klitorisu, ale to neznamená, že bych neměla v oblibě vibrátory. Je to super, když se dráždíš vibrátorem a k tomu si ještě klikáš na myšku a ještě lepší je, když mě to v rámci erotické předehry dělá partner.
IVETA, (06. 09. 2011 08:53) Reagovat
Já jsem zatím vyzkoušela jen Venušiny kuličky, a to je fakt super. Lákají mi i další sexuální pomůcky, ale stojí moc peněz. Na něco si však určitě našetřím a koupím. Proč si trochu neužít.
Olča, (19. 02. 2013 06:44) Reagovat
Já mám také zatím zkušenosti jen s Venušinými kuličkami. Rozhodovala jsem se mezi nimi a vibrátorem, ale pak jsem si říkala, že bych raději poznala něco nevšedního a vibrátor...To mě moc připomíná klasickou soulož...:)
Marie, (24. 10. 2012 07:15) Reagovat
U mě už jsou dávno pryč doby, kdy jsem onanovala pouze za použití ruky a fantazie. Navykla jsem si hodně používat při masturbaci erotické pomůcky. Mám doma vibrátor, venušiny kuličky a ještě si chci koupit něco na anální dráždění. Nechci ale klasický kolík. Máte někdo nějaký tip na anální hračku, která vám dělá dobře?
Julča, (29. 12. 2012 11:56) Reagovat
Zkus anální kuličky. Je to příjemné, jak postupně vzniká pocit naplněnosti a uvolnění. Nedávno jsem si je koupila a nedám na ně dopustit. Je mnoho typů a liší si i podle tvrdosti materiálu. Podle mě jsou nejlepší střednětvrdé. Vyberte si také nějaké, se kterými se dobře manipuluje, tj. dobře se drží.
Karina, (29. 03. 2013 07:34) Reagovat
A máte nějaký tip? Také se rozhlížím po těch análních kuličkách. Nevím, jestli by byli příjemnější ze silikonu nebo jestli by byly stačily třeba z toho plastu. Jsou levnější a říkám si, že svůj účel by mohly splnit.
Věra, (07. 05. 2013 06:33) Reagovat
Záleží na tom, jestli vám budou více vyhovovat měkčí či tvrdší anální kuličky. Ty z plastu jsou tvrdší.
mirka, (10. 06. 2013 08:26) Reagovat
Já mám doma silikonové anální kuličky a jsem s nimi naprosto spokojená. Jsou velmi příjemné.
Nina, (29. 04. 2015 17:46) Reagovat
Já taky. Mám pocit, že kdybych si to dělala jenom rukou, tak snad ani vrcholu nedosáhnu. Leda bych měla nějaký dlouhý sexuální půst, ale stejně nejradši jsem, když si se mnou a s erotickými pomůckami hraje můj mladej...Umí to tak nějak líp. :lol:
Adry, (19. 07. 2015 16:31) Reagovat
Erotické pomůcky na masturbaci jsem začala používat ve svých třiceti letech. Je to pět let a už si to nedokážu bez nich skoro představit. Jako občas si to udělám jen prstami, ale to je opravdu hodně výjimečné. Na erotické pomůcky nedám dopustit a na masturbaci taky. I když třeba mám chlapa, tak se občas ráda věnuju sama sobě.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masturbování
Kontakty