Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Oddalte ejakulaci s Bull Power delay Gel

Oddalte ejakulaci s Bull Power delay Gel

Trápí vás předčasná ejakulace? Rádi byste měli delší a kvalitnější sex? Řešení nemusí být nikterak složité. Zkuste Bull Power delay Gel. Mnoho mužů na něj nedá dopustit.

O ejakulaci

Ejakulace představuje nervový děj. Nastává v okamžiku největšího sexuálního vzrušení muže, při kterém je ejakulační sekret vypuzován stahy z pohlavních žláz do močové trubice. Je-li ejakulace bez problémů, je vše v pořádku. Ovšem mnoho mužů má různé potíže. Tím nejčastějším je předčasná ejakulace. I když se mnozí domnívají, že je to problém pouze mladých mužů, kteří se sexem začínají, není to pravda. Může potrápit pány v každém věku.
U někoho se předčasná ejakulace objevuje v některý moment jejich sexuálního života, u jiných přetrvává.
A kdy vůbec označujeme ejakulaci za předčasnou? Může to být relativní. Pro někoho není ani dvacet minut sexu dostatečně dlouhá doba. Obecně považujeme ejakulaci za předčasnou, trvá-li méně než dvě minuty.

 

 

Bull Power delay Gel: Pro oddálení ejakulace

Jsou různé techniky, které mají řešit předčasnou ejakulaci. Jejich náročnost a účinek se různí. Někdy je řešením operační zákrok, který spočívá v odstranění citlivé části uzdičky. Děsí vás to? Třeba to vůbec nepotřebujete. Zkuste raději účinný přípravek na oddálení ejakulace, kterým je Bull Power delay Gel.


TIP : Erotické pomůcky k onanii pro každého muže - Tenga Egg. Masturbační vajíčka.

Bull Power delay Gel vás potěší příznivou cenou, snadnou aplikací a rychlým účinkem. Díky jeho použití můžete oddálit ejakulaci až o desítky minut. Nenechte si znepříjemňovat sexuální život předčasnou ejakulací.
Bull Power delay Gel obsahuje tyto látky: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aminomethyl Propanol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Laureth-9,  Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Mentha Piperita,  Humulus Lupulus, Iodopropynyl Butylcarbamate, Alcohol, Avena Sativa. Díky jejich kombinaci dochází k anestetickému efektu, tj. ke snižování citlivosti místa, na které je gel aplikován.
Užívejte si delšího a kvalitnějšího sexu, se kterým budete spokojeni vy i vaše partnerka.


Diskuse (11 komentářů)

PAVEL, (29. 08. 2011 06:41) Reagovat
Jsme trochu nespokojenej se svojí předčasnou ejakulaci, i když jak kdy a většinou to zase tak tragický není. Přesto bych na to rád něco vyzkoušel. Máte někdo zkušenosti s Bull POwer delay Gel?
VAŠEK, (06. 09. 2011 08:45) Reagovat
Tak s tímhle přímo zkušenosti nemám, ale obecně bych to shrnul asi tak. Tyhle přípravky trochu pomůžou, ale zázraky od toho očekávat nelze.
DAN, (29. 11. 2011 19:30) Reagovat
Tak jasně...Je zřejmé, že když má někdo vážné problémy s erekcí vyžadují lékařský zákrok, gel mu nepomůže...
Jana, (30. 01. 2013 11:03) Reagovat
Pozor: Problémy s erekcí zaměňujete s problémy s ejakulací. To jsou dva rozdílné problémy.
IVAN, (06. 04. 2012 09:16) Reagovat
Já bych taky rád něco vyzkoušel. Ne že by to bylo pravidlem, ale občas se mi stává, že ejakuluju dřív, než bych si přál.
mARTIN, (05. 06. 2012 08:05) Reagovat
A co myslíte tím, že ejakulujete dřív. Já třeba nevím, co je norma, nebo co ženy považují za normu. Obecně se soudí, že předčasná ejakulace je do dvou minut, ale nemyslím si, že muži, kteří ejakulují do tří minut jsou nějak extra se svým výkonem spokojeni. Já vydrží cca pět minu a nevím, jestli je to málo nebo dostačující.
Olda, (08. 06. 2012 08:45) Reagovat
Taky si myslím, že dvě minuty jsou dost málo a že většinu holek by to zrovna nenadchlo. Já myslím, že normální je tak kolem deseti minut. Já to mám různé. Záleží na hodně okolností, především na tom, jak dlouho jsme sex neměl, ale i když ho mám třeba obden, tak někdy ejakuluju za pět minut, někdy za deset, někdy ještě dýl.
Mirek, (20. 06. 2013 11:37) Reagovat
Já mám zkušenost, že když se trochu napiju alkoholu, tak to trvá dýl, ale zase to nesmí být moc, jinak je to nekonečný a už to nebaví ani mě ani mou přítelkyni.
Zdena, (23. 07. 2013 06:20) Reagovat
To znám. Občas se nám to s partnerem stává, když přijdeme z hospody a jdeme na to. Někdy je to fajn, ale někdy to trvá dlouho a pak u nás zvítězí únava nad vzrušením, ale takové problémy máme naštěstí opravdu jen po alkoholu.
NatAlie, (08. 10. 2013 06:10) Reagovat
Můj partner je rychle skoro vždycky, ne že by to bylo třeba minutovka, ale tak do pěti minut je to skoro vždycky. Už jsem si na to zvykla, ale ze začátku mě to trochu frustrovalo.
Dany, (04. 09. 2014 14:40) Reagovat
Taky zrovna něco hledám na oddálení ejakulace. Koukám, že toho je docela hodně. Jen by mě zajímali víc než odkazy skutečné zkušenosti. Co vám zabíralo a co byste nedoporučovali. Jsme v tomhle absolutně nezběhlej. Nemám žádné zkušenosti.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masturbování
Kontakty